EasyPeasy Centrum Języków Obcych mieści się na Warszawskich Bielanach przy ul. Arkuszowej 164, na drugim piętrze budynku.

Uczymy dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

​Przygotowujemy do certyfikatów językowych Cambridge. Posiadamy w swoim gronie specjalistów od Business English. ​Uczymy angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego francuskiego, rosyjskiego oraz greckiego.

Zajęcia odbywają się w nowocześnie wyposażonych salach, między innymi w monitory interaktywne.

Wierzymy w Nasze kompetencje, stosowane metody oraz efektywność Naszych zajęć, dlatego nie zadajemy tradycyjnych prac domowych. W ramach samodzielnej pracy, Nasi Uczniowie korzystają z aplikacji do nauki słówek.

Renata Nowakowska to założyciel oraz metodyk szkoły.

Jest lektorem języka angielskiego z ponad 10-letnim stażem, autorką czterech poradników metodycznych dla nauczycieli oraz gier językowych Crime Stories.

Od 2018 roku, w całej Polsce oraz online, prowadzi autorskie szkolenia dla lektorów języków obcych.

Konsultant metodyczny przy tworzeniu robota edukacyjnego Dino University.

www.RenataNowakowska.pl

EasyPeasy Centrum Języków Obcych - Renata Nowakowska